Kurumsal

1997 yılında Türkiye'de ilk defa ray dolap projelendirmeye ve üretmeye başlayan firmamız bugün, Türkiye'nin birçok yerinde faaliyet gösteren showroomlarıyla zevkinize ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek projeler üretmeye devam ediyor.

Uzman mimar kadromuzla çok sayıda dolap ve kapak alternatifleri, geniş malzeme ve renk seçenekleriyle yatak odalarınızı, çalışma mekanlarınızı, portmantolarınızı ve bütün yaşam alanlarınızı şık ve pratik hale getiriyoruz.

Üretimimizde kullanılan malzemelerin seçiminde kalite ve dayanıklılığın yanı sıra kullanıcıların sağlık ve emniyetini ön planda tutuyoruz. Ağırlıklı olarak ithal bağlantı elemanları ve aksesuarlar kullanıyoruz.

Ana prensibimiz;
Müşteri ihtiyaç ve hizmetlerine yönelik sürekli kendimizi yenileyerek her geçen gün daha kaliteli ürünler üretmek ve raylıdolap sektöründe;
Metin Akpınar Ay Dolap markasını özdeşleştirerek, üretimin her aşamasında dünya standartlarında kaliteyi yakalayarak satış sonrası müşteri hizmetimizle, müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartarak müsterilerimizin yaşam tarzını farklılaştırmaktır.

Misyonumuz;
Müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrârla cevap vermek, insan sağlığına uygun, kaliteli, konforlu ürünler ile ve satış sonrası hizmeti ile tam bir müşteri memnuniyeti sağlamaktır.


Siz hayal edin, evinizin ayrıntılarını biz tasarlayalım.


Müşteri odaklı, topluma, çevreye, yasal mevzuat ve kanunlara işçi sağlığı ve iş güvenliğine duyarlı, sürekli gelişmeye açık, kaliteli ürün/hizmet vermek kalite politikamızdır.